Задати питання
flag Судова влада України

Рада суддів України визначила дату продовження з'їзду суддів України

14 вересня 2017, 17:44

З'їзд суддів України продовжить роботу 13 листопада 2017 року, а документи кандидатів до КС прийматимуться з 8 вересня. Таке рішення прийняла на вчорашньому засіданні Рада суддів України.

Місцем проведення заходу визначений Міжнародний центр культури та мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац).

Нагадаємо, що позачерговий XIV з’їзд суддів розпочав роботу 14-15 березня 2017 року. На зібранні, зокрема, було обрано 4 членів Вищої ради правосуддя. Однак з'їзд не зміг обрати ще двох членів ВРП, а також був відкладений розгляд питання про призначення судді Конституційного Суду через те, що на той час не був ухвалений закон «Про Конституційний Суд України». Відтак у роботі з'їзду була оголошена перерва на невизначений строк.

Крім того, РСУ оголосила про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді КС. Документи прийматимуться з 8 вересня до 7 жовтня 2017 р.

До речі, цього року (або принаймні на початку 2018-ого) ще потрібно встигнути провести черговий XV з’їзд, на якому, зокрема, обрати нових членів РСУ.