flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До підозрюваного в умисному вбивстві знайомого суд застосував запобіжний захід

02 грудня 2025, 16:03

Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області розглянув клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу для чоловіка, який підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України.

 

Суд встановив, що підозрюваний разом зі своїм знайомим розпивали спиртні напої, під час чого між чоловіками виник конфлікт, в результаті якого потерпілий отримав травми, які спричинили смерть.

Після скоєного підозрюваний залишив місце події, проте згодом був розшуканий працівниками правоохоронних органів.

 

При обранні запобіжного заходу слідчий суддя врахував обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України.

⠀⠀ ⠀⠀

За результатами судового розгляду, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

 

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

⠀⠀ ⠀⠀

Наразі тривають слідчі дії.

⠀⠀ ⠀⠀

Довідково:

п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України – Умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, за винятком вбивства, передбаченого статтями 116-118 цього Кодексу (карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті).

 

⠀⠀ ⠀⠀Пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області