flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

АПУ збирає адвокатів, щоб обговорити ситуацію з ЄРАУ

04 листопада 2014, 09:03

 4 листопада о 18.00 адвокатів запрошують на зустріч з приводу обговорення ситуації з функціонуванням Єдиного реєстру адвокатів України та підготовки до ІІІ З’їзду адвокатів.

Як повідомили „ЗіБ” в АПУ, зустріч відбудеться конференц-зал «Консорціум», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 28, оф. 7.

Попередня реєстрація обов’язкова.

З приводу реєстрації звертайтесь до Секретаріату АПУ за тел. 0 (44) 492-88-48, або пишіть на e-mail:branches@uba.ua. Контактна особа – Дар’я Сидорчук.

Нагадаємо, на початку минулого тижня Ради адвокатів України заявила, що адвокатам Києва видають витяги з Реєстру адвокатів, відомості з яких не співпадають з інформацією на сайті НААУ. Згодом голова Ради адвокатів Києва І.Рафальськапоскаржилась на те, що з сайту НААУ зникла інформація щодо 10 тисяч адвокатів.

З’їзд адвокатів заплановано на 20 – 21 листопада 2014 року.