flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд взяв під варту підозрюваного у вчиненні вимагання та розбійного нападу на підприємця

03 жовтня 2019, 17:45

Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області 3 жовтня 2019 року розглянув клопотання слідчого, у рамках досудового розслідування, про застосування запобіжного заходу стосовно 22-річного хлопця, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання) та ч. 3 ст. 187 КК України (розбій).

За результатами повного та всебічного судового розгляду слідчий суддя задовольнив клопотання та застосував до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів, без права внесення застави.

Наразі тривають слідчі дії.

Довідково: ч. 2 ст. 189 КК України – вимагання, вчинене повторно; або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому. Карається позбавленням воді на строк від трьох до семи років;

ч. 3 ст. 187 КК України – розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше  приміщення чи сховище. Карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Важливо: ч. 1 ст. 17 КПК України – особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.

Прес-служба Вінницького міського суду Вінницької області