flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд обрав запобіжний захід приватному підприємцю

28 вересня 2019, 14:05

До Вінницького міського суду Вінницької області 28 вересня 2019 року надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу стосовно вінницького приватного підприємця, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 296, ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Під час розгляду клопотання було встановлено, що чоловіка підозрюють у вчиненні хуліганських дій в приміщені однієї із вінницьких автозаправних станцій – незаконно придбаним пістолетом, здійснив два постріли.

При вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, суд на підставі наданих сторонами кримінального провадження матеріалів, оцінив в сукупності всі обставини справи, у тому числі і те, що підозрюваний має постійне місце проживання, роботу, раніше не судимий, сам з’явився до правоохоронних органів, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, одна з яких тяжко хворіє.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, слідчий суддя обрав чоловіку запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту. Також, суд зобов’язав особу виконувати обов’язки, передбачені ч.5 ст.194 КПК України.

Наразі тривають слідчі дії.

 

Прес-служба Вінницького міського суду Вінницької області.