Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

"Феміда Вінниччини" знову перемогла!

09 грудня 2015, 16:28

От і настав час вирішальних матчів. За результатами групового етапу 16 команд вибороли право далі змагатись за Кубок Феміди. Серед них і збірна судових установ Вінницької області «Феміда Вінниччини». 8 грудня на стадії 1/8 фіналу турнірна сітка звела наших з командою «Печерськ».

Суперник був вмотивований, так як вінничани не знають поразок на цьому турнірі. Гра видалась доволі спокійною, наша команда контролювала м’яч і ситуацію на полі. В першому таймі гравці «Феміди Вінниччини» забили два м’ячі і не дали змоги супернику створити хоча б небезпечний момент біля своїх воріт. Після перерви команда «Печерськ» почала атакувати більшими силами, за що вінничани їх і покарали, забивши третій м’яч. Далі гра мала чисто формальний характер. Нашим гравцям залишалось довести перемогу до логічного завершення. Під кінець матчу забитий м’яч поставив крапку у цьому протистоянні. 4-0 на користь наших!

Вітаємо! Бажаємо збірній команді «Феміда Вінниччини» нових легких перемог! Вболіваємо разом!

Інформація з офіційного Веб-сайта Територіального управління Державної судової адміністрації Вінницької області