flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОМУ КВЕСТІ

04 травня 2017, 17:10

         В останню п`ятницю квітня представники Вінницького міського суду Вінницької області взяли участь у благодійному профорієнтаційному квесті «Рух до професій!», який у селі Селище Тиврівського району Вінницької області провела Всеукраїнська асоціація ПОТОК.

Навчити одних, допомогти іншим – такою була мета заходу.

 Ключовим заходом квесту стало виконання завдань командами на так званих квест-станціях, які формували роботодавці та навчальні заклади.

  

 

Для глядачів та вболівальників була організована розважально-інформаційна фан-зона, де всі бажаючі мали можливість з пропозиціями навчальних закладів та роботодавців, відвідати майстер-класи та просто порозважатись.

      

   

Керівник апарату Вінницького міського суду Вінницької області Гудемчук Неля, заступник керівника апарату Федорова Руслана та начальник відділу узагальнення судової практики, аналітично-статистичної роботи та надання інформаційних послуг Ісаков Тарас розповідали присутнім про відповідальну, але водночас дуже цікаву професію судді. У своїх виступах вони розказували про атрибути суддівства: мантію судді, нагрудний знак, молоток, богиню правосуддя – Феміду. Також представники суду повідали учасникам заходу про особливості функціонування судової системи.

    

  

   

Крім того, школярі мали змогу оглянути найстарішу підшивку судових рішень, датовану 1944 роком, та сучасну судову справу, які зберігаються в архіві Вінницького міського суду Вінницької області.

    

Також усі учасники квесту, які зацікавились професією судді, отримали корисні інформаційні буклети Вінницького міського суду Вінницької області «Правова свідомість дитини – запорука її гарного майбутнього».

За словами ініціатора та організатора квесту Юрія Богачкова, цей захід був організований для того, аби допомогти молоді визначитись із майбутнім місцем навчання та роботи, а сам квест є важливим кроком до професійного зростання регіону.

Прес-служба Вінницького міського суду Вінницької області